Náš příběh

LETY BALÓNEM

Vyhlídkové a reklamní lety malými balóny, osobní přístup k pasažérům.

Poleťme spolu balónem. Děláme pro Vás to, co nás opravdu baví! 

Nově nabízíme let v sedačce a v koši s dvířky pro ty, kdo nemají fyzičku nebo mají handicap. Řekněte si, jsme tu pro Vás!


Jsme česká firma. Balóny, v kterých létáme, i vozidla, v kterých Vás přepravujeme, jsou naším majetkem. 

Jsme lidé, kteří mají rádi létání. Chceme, abyste si mohli s námi zažít to, co i nás baví a naplňuje.

Pilot Miloš "Hroch" Veselý má s různými typy balónů nalétáno přes 800 hodin a je pilotem balónu přes 17 let.

Nabízíme Vám možnost prožitku v oblacích, zážitek z trochu jiného pohledu na zem, možnost zažít si pocit shodný s prožitkem dávných vzduchoplavců. 

Jako jedni z mála v ČR jsme vybaveni košem pro let s handicapovanými pasažéry. Ani pasažér na vozíku pro nás není problém.

Nevydržíte hodinu stát v koši? Řekněte nám to a prožijte si let pohodlně v sedačce.

Na letu balónem se toho z pohledu historie tolik nezměnilo. Máme moderní a bezpečnou techniku. Svoje pasažéry dopravujeme pohodlnými vozy z místa přistání zpět na místo setkání. Naše balóny i vozidla procházejí pravidelným servisem a mají všechny potřebné náležitosti (servis, platné certifikáty, pojištění, jsou schváleny k provozování českým úřadem pro civilní letectví a vše jiné).

Pojištění pasažérů pro let je zahrnuto v ceně letenky.

Náš tým je týmem nadšenců, pro které je létání splněním snů.  Nesnažíme se proto létat "za každou cenu". K letům vybíráme vhodné počasí tak, abyste si svůj zážitek užili v podmínkách, které jsou pro let balónem vhodné.

www.letamebalonem.cz                                                                                                                               přímý provozovatel letů balonem, lety v malém počtu osob                                                                                                                        IČO: 05249465                                         
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!